Баба и внуче бяха блъснати днес в Бургас. Това съобщиха от полицията в града. 

Инцидентът е станал днес около 13:35 часа на кръстовището на бургаските улици "Демокрация“ и "Гурко“. Детето и възрастната жена са пресичали на около 20-30 метра от пешеходна пътека.

Момиченцето, което е на 11-годишна възраст, е в кома с политравматизъм. 

Водачът на автомобила е тестван за употреба на алкохол и наркотици – и двете проби са отрицателни.