Министерството на земеделието и храните за 34-ти път ще представи България на престижното международно изложение "Зелена седмица Берлин 2025“, Германия. На официалното откриване на най-мащабния форум в областта на хранително-вкусовата промишленост ще присъстват заместник-министрите на земеделието и храните Лозана Василева и доц. Деян Стратев.
От 17 до 26 януари 2025 г. страната ни ще предложи на посетители от цял свят разнообразие от автентични български вкусове и продукти, включително маслинова паста, шипково масло, биопродукти и вина.
Българският щанд е разгърнат на площ от 143 кв. м., където 14 родни производители представят своята традиционна и иновативна продукция.
Очаква се изложението да привлече над 300 000 посетители от над 60 държави.
Зареждане ...


19:45 / 16.01.2025
872


Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.