Две 15-годишни момчета се сбиха в Сандански, а едното е със счупен нос. Спречкването е станало през деня на площад "България“ в курортния град. Момче се оплакало в полицията, че му е нанесен удар в областта на лицето, в резултат на който е получил фрактура на носа.
След предприети незабавни действия, от полицейските служители е установено, че извършител на деянието е 15-годишен младеж от град Сандански.
За случая е уведомена компетентната прокуратура и е образувано досъдебно производство.
Зареждане ...


11:59 / 10.10.2022
264







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.