15-годишно момиче сложи край на живота си. Трагедията се е случила в гоцеделчевското село Брезница, научи "Фокус".
По неофициална информация девойката е открита мъртва в дома си от нейни близки, които подали сигнал на телефон 112.
Към момента на мястото на инцидента се водят следствени действия.
Зареждане ...


16:35 / 05.03.2025
1197






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.