Автобус на градския транспорт блъсна 17-годишно момиче в столичния квартал "Люлин 2".
Сигнал за инцидента е подаден малко след 20 ч. тази вечер, линейката е пристигнала за 10 минути.
Момичето е било в тежко състояние, откарано е в "Пирогов", съобщиха от Спешна помощ за bTV.
Причините за инцидента се изясняват.
Зареждане ...


21:48 / 21.01.2022
870






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.