Министерският съвет прие решение, с което обяви 18 март 2025 година за Ден на национален траур в памет на жертвите, загинали при трагични обстоятелства в гр. Кочани, Република Северна Македония.
Правителството изказва съболезнования на близките на загиналите. В тяхна памет националните флагове на държавните институции ще бъдат свалени наполовина през утрешния ден.
Зареждане ...


18:54 / 17.03.2025
779






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.