Около 17:20 часа на 30.03.2025 г. в РУ-Петрич е получено съобщение от ФСМП-Петрич, че при тях е доведено от баща си 2-годишно момченце, което е паднало от терасата на втори жилищен етаж на обитаваната от семейството му къща в град Петрич.
Детето е транспортирано за лечение в болнично заведение в гр. София с травма на главата. За случая е уведомена компетентната прокуратура. Образувано е досъдебно производство.
Зареждане ...


17:08 / 31.03.2025
1222






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.