24 ноември ще е ден на национален траур заради жертвите на двете трагедии – на тежката катастрофа на АМ "Струма“ и на пожара в дом за възрастни в село Рояк.
Това обяви във Варна вицепремиерът и социален министър Гълъб Донев, цитиниран от БНР.
Очаква се решението на Министерския съвет.
Най-малко 45 са жертвите на инцидента с автобус с граждани на Северна Македония на АМ "Струма“ рано тази сутрин.
При пожар в дома за възрастни хора във варненското село Рояк загинаха 9 души.
Зареждане ...


15:23 / 23.11.2021
482






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.