В София за денонощието са регистрирани 32 леки и две тежки катастрофи, при които един човек е загинал, съобщават от МВР.

На територията на страната са станали 22 тежки пътнотранспортни произшествия, двама души са загинали, а 31 са пострадалите.

Постъпила е информация за починал участник в движението след ПТП, настъпило през месец октомври.

Само за изминалия месец 54 души са изгубили живота си по пътищата на страната, а други 733 са пострадали.

От началото на годината 419 са жертвите на войната по пътищата у нас, а 6368 са ранените.