Прокурор при Софийска районна прокуратура внесе обвинителен акт в съда срещу 47-годишен мъж, причинил тежка телесна повреда на друг мъж, съобщиха от прокуратурата.
На 8 август 2021г. около 00:25 часа на ъгъла на ул. "Смърч‘‘ и ул. "Царево село“ в град София, обвиняемият В.М. удрял с юмруци главата на Д.Р., в следствие на което му причинил тежка телесна повреда, изразяваща се в загуба на зрението дясното око на пострадалия.
По случая е образувано досъдебно производство за престъпление по чл. 128, ал. 2, пр. 2, вр. ал. 1 вр. чл. 20 ал.2 вр.ал.1 от НК. В хода на разследването са направени експертизи и са разпитани свидетели.
Предстои делото срещу В.М. да продължи в Софийски районен съд.
Зареждане ...


15:37 / 31.10.2022
347







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.