71-годишен мъж от Ардино е загинал, докато бере орехи. Това съобщиха от ОДМВР-Кърджали.
По първоначални данни местният жител брал орехи и паднал фатално от дърво.
Дежурна оперативна група от РУ-Ардино е извършила оглед. Няма данни за насилствена смърт.
Трупът е бил транспортиран за аутопсия в Отделението по съдебна медицина в болницата в Кърджали.
Образувано е досъдебно производство.
Зареждане ...


10:18 / 05.10.2022
513






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.