Движението по АМ "Струма" се осъществява двупосочно в платното за София. Пътните знаци за отбивка или чешма при обхода за п.в. "Даскалово" и п.в. "Долня диканя" липсват.
Маркировката в района продължава да е бледа, съобщават от Нова телевизия, като се предполага, че именно това е причината водачът на катастрофиралия македонски автобус инстинктивно да е потърсил дясната осова линия, но да не я е видял.
Зареждане ...


09:21 / 26.11.2021
814







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.