Хеликоптери UH-60 "Blackhawk“ от състава на Сухопътните войски на Съединените щати ще прелитат днес и утре през въздушното пространство на България.
По време на полетите те ще кацат в районите на учебен полигон "Ново село“ и на летище Бургас. Вертолетите се предислоцират от Гърция в Румъния.
Полетите ще се извършват между 8 и 18 ч. в района на Бургас и околните населени места, съобщава БНР.
Зареждане ...


10:52 / 08.12.2021
518



Металург
на 08.12.2021 г.
Полетите ще бъдат с мотото- Вечна дружба с "Възраждане".
Анонимен
на 08.12.2021 г.
Подготвят май петата вълна
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.