Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов написа в страницата си във фейсбук, че получил копие от книгата на Ангела Меркел - "Свобода: Мемоари 1954 – 2021“.
“Ангела Меркел за мен ще остане един от най-забележителните преговарящи политици на нашето време. Сърдечно благодаря за личното послание!", пише във фейсбук бившият премиер.
Посвещението гласи: “За Бойко Борисов със сърдечна благодарност и всички добри пожелания".
Зареждане ...


13:13 / 07.02.2025
1014



Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.