Полицията в София арестува четирима при опит да ограбят офис на мобилен оператор в столицата.
Арестуваните са от група, занимаваща се с кражби с взлом. Двама от задържаните са били заловени на място от полицаите. По информация на NOVA групата е действала от месеци на територията на София. Основната им цел са били магазини за скъпи телефони и техника. Единият от арестуваните е с над 165 криминални регистрации.
Зареждане ...


08:34 / 06.12.2021
479






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.