Това каза пред журналисти Асен Василев от "Продължаваме промяната", предаде репортер на Sofia24.bg.
"В процес сме на търсене на решение. Лошата новина е, че още не сме го намерили. Надявам се утрото е по-мъдро от вечерта, живот и здраве утре да направим още една крачка. И най-накрая да успеем да излъчим председател на Народното събрание", заяви той.
Вече съм доста по-голям оптимист, отколкото бях преди 24 часа, отбеляза Василев.
"Процесът започна. Много е важно наистина да помислим коя е личността, която може да обедини всички хора в тази зала", каза още съпредседателят на ПП.
Зареждане ...


19:12 / 20.10.2022
550




aahasfer
на 20.10.2022 г.
Да,процесът започна - лъжците,мошениците и джендърите не са *мнозинство* въпреки машинките!Мъка!
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.