Пълноправното членство в Шенген е заслужената добра новина за тази година. Заслугата за него не е само на едно правителство или човек. България бе приета в Шенген заради усилията на много хора и правителства, които независимо от политическите бури, отстояха тази национална кауза и успяха да я постигнат. Това каза временният председател на БСП Атанас Зафиров, съобщиха от пресцентъра на партията.
"Така една отдавнашна несправедливост беше заличена. България категорично е заслужила своето място в Шенген. Това е нова възможност за българската икономика, шанс за по-добро развитие на страната ни, както и знак за това, че националното обединение зад големите каузи наистина работи. Време е да научим този урок. Честито на всички български граждани!", коментира Зафиров.
Зареждане ...


16:06 / 12.12.2024
789



Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.