Автомобил излетя и се вряза в мантинелата на Околовръстното шосе преди кръговото за "Обеля" и Костинброд, научи Sofia24.bg от групата "Катастрофи в София" във Фейсбук. 

Очевидци коментират в социалната мрежа, че няма други участници в катастрофата, а водачът на автомобила се е измъкнал само с наранявания на ръката. В колата не е имало други пътници.