Автомобил излетя и се вряза в мантинелата на Околовръстното шосе преди кръговото за "Обеля" и Костинброд, научи Sofia24.bg от групата "Катастрофи в София" във Фейсбук.
Очевидци коментират в социалната мрежа, че няма други участници в катастрофата, а водачът на автомобила се е измъкнал само с наранявания на ръката. В колата не е имало други пътници.
Зареждане ...


16:05 / 03.11.2021
762






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.