Автомобил се преобърна на АМ "Струма", при отбивката за Кюстендил. В колата са пътували четирима души - майка, баща и двете им деца.
Жената обясни, че пътят е бил мокър и хлъзгав, заради което автомобилът е поднесъл и е излязъл извън пътя. След това колата се преобръща и пада в канавка.
За щастие пътниците са невредими. Родителите, както и децата нямат никакви наранявания, съобщава БНТ.
Движението в района се извърва нормално.
Зареждане ...


15:55 / 27.12.2021
616






четери осем
на 27.12.2021 г.
А за скороста.От кого да чакаме обяснение.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.