За катастрофа на АМ "Тракия" до Пловдив научи Plovdiv24.bg. Инцидентът е станал около 19,00 часа в района на км 133. На място след подаден сигнал са пристигнали полиция, пожарна и линейка. По колата има сериозни щети.
"Някой е пропуснал отбивката. Минава се спокойно, но все пак се налага намаляване на скоростта и евентуално преминаване в лява лента на пътуващите в дясната", коментира шофьорка, преминала през мястото на катастрофата.
"Подминал е Пловдив, без да иска", пише пловдивчанин. Друг добавя: "Малко бързо е влезнал за към града".
Зареждане ...


22:36 / 06.04.2025
812






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.