Рабодателските ораганизации се събират на спешна среща заради високите цени на тока. Идеята е бизнесът да излезе с обща поизиция за кризата.
Припомняме, че те вече се обявиха против въведения таван на финансова помощ от държавата и поискаха по-високи компенсации за сметките си за ток.
Преди дни работодателите се срещнаха с президента Румен Радев заради новия пик на цените на борсата. Очаква се тази седмица да се срещнат и с управляващите.
Зареждане ...


08:47 / 04.01.2022
761







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.