От ГЕРБ не коментираха изборните резултати вчера след края на вота, но лидерът на партията благодари в профила си във "Фейсбук".
"Благодаря на всички, които ни подкрепихте", написа той. Очаква се от ГЕРБ да коментират след като излязат официалните данни от парламентарните избори, които се проведоха на 2 октомври.
Зареждане ...


08:58 / 03.10.2022
688




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.