Във фейсбук лидерът на ГЕРБ и бивш министър-предсдеател Бойко Борисов коментира трагедията на АМ "Стурма". Публикуваме текста без редакторска намеса. 

Черни 24 часа за България!

9 души починаха при пожар в село Рояк.

45 граждани на Северна Македония загубиха живота си в пламнал автобус и катастрофа на магистрала “Струма".

254 жертви от Ковид 19.

Съболезнования на близките им. Бог да прости всички!