"Ние от хартиената бюлетина няма да се откажем. Няма да се откажем и от машинното гласуване. Да въведем същите машини като в САЩ, Великобритания, Австралия. Нямаме доверие на машините от Венецуела.

Моето предложение към колегите - още днес да се върнем и пред вас - медиите, да отворим отново тема не само за Изборния кодекс".

Това каза лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов след заседание на парламентарната група.

"Продължаваме промяната" и "Демократична България" прикриват провалите си в енергетиката с шумните си реакции около промените в Изборния кодекс.

"На тях им трябва нещо, за да отидат на избори и дa викат - тия са лошите", каза още Борисов.

Той все пак обясни, че в ГЕРБ са готови да разговарят за сигурността на кода и "флашките".