"Живеем в държава на абсурдите, в която директорското място на пътната агенция се предлага със СМС на човека, който искаше да брои дупки от космоса за 9 млн.лв. след обществена поръчка на същата тази агенция...".
Това написа в своя Фейсбук профил лидерът на "Спаси София" Борис Бонев по повод заявката на председателят на Европейския център за транспортни политика Диана Русинова да оглави Агенция "Пътна инфрструктура" след СМС, изпратен от регионалния министър.
Зареждане ...


12:02 / 27.05.2025
817




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.