"Над 70% не са излезли да гласуват. Можеше да има много стабилно управление между партиите на промяната, ГЕРБ и СДС."
Това заяви бившият премиер Бойко Борисов на конференция на младежката организация на ПП ГЕРБ в Арбанаси.
"Когато два пъти подред кажеш, че Крим е руски и в понеделник после пуснеш съобщение, че едва ли не не са те разбрали - това е трик", коментира лидерът на ГЕРБ.
Според Борисов "Хемус“ десетилетия няма да бъде пусната.
"Велоалея не могат да направят за една година. Чух за магистрала между Констанца и Истанбул. Чакайте, вие не сте си вързали големите градове на запад и север", добави Борисов.
Зареждане ...


13:02 / 27.11.2021
784







Мунчо -1912-
на 27.11.2021 г.
Глупава тикво, ти си аут офф дъ гейм вече,не го ли разбра най-накрая?
janus_geminus
на 27.11.2021 г.
БорисоФФ управляваше 12 години... еднолично... Ако беше толкова добре при него, нямаше да загуби изборите. Никой не бяга от хубавото ...
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.