Приветствам споразумението за прекратяване на огъня в Газа и освобождаването на заложниците. Това написа в профила си в социалната мрежа Х лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов.
"Светът и регионът ще въздъхнат с облекчение. Хуманитарната помощ ще стигне до нуждаещите се. Надявам се, че и двете страни ще спазват стриктно ангажиментите, поети в името на стабилността и трайния мир", допълва Борисов.
Зареждане ...


13:15 / 16.01.2025
1356


Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.