Служебното правителство на Румен Радев изтегли днес пореден транш от половин милиард лева държавен дълг. Това съобщи в официалния си профил във Фейсбук лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов.
Сумарно с днешния дълг бъдещите поколения бяха задължени от Радев някой ден да връщат 3,3 милиарда лева и да плашат лихвите по тях. "Промяната" продължава, допълни Борисов.
Зареждане ...


23:02 / 15.11.2021
683







bigi
на 16.11.2021 г.
Този дълг е заложен в графика още през 2019 г. Кой беше управляващ тогава, Бойче мами?
donHuan
на 16.11.2021 г.
Простьо е забравил колко теглеше той и много го е ядпе не може вече
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.