Днес стартира делото между бивши премиери, които се изправят един срещу друг в Софийския районен съд - Кирил Петков срещу Бойко Борисов. Съпредседателят на "Продължаваме Промяната" заведе иск срещу лидера на ГЕРБ за половин милион лева.
Жалбата за клевета беше подадена през август заради думи на Борисов, че Петков и Асен Василев са взимали комисионни и средства от посредници за газа.
За днес е насрочено първото заседание по делото.
Зареждане ...


09:43 / 15.11.2022
479




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.