Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов си смени профилната снимка във Фейсбук. Към тази новост той написа и следното изречение: "Понякога като ти вадят очите, ти изписват веждите".
Снимката събра стотици коментари за отрицателно време:
"Няма по-успешен министър-председател от вас г-н Борисов, вие сте вярващ човек и знам, че отново ще дойде Видовден."
"На кого ни остави, Бащице..."
"С вас сме не ни предавайте! Идва момента в който трябва да защитим демокрацията!"
Зареждане ...


09:32 / 16.11.2021
713







Анонимен
на 16.11.2021 г.
Много скоро ще смени и къщата в Банкя, с килия в Централен Софийски затвор !
Анонимен
на 16.11.2021 г.
Проф. Иво Христов не беше прав. Не 80%,а поне 90.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.