Българи бяха взривени от касова бележка, качена в социалната мрежа Фейсбук, видя Sofia24.bg. Недоволството бе предизвикано от факта, че тараторът е маркиран за "скромната сума" от 55 лева.

Най-вероятно е грешка, но това не попречи на потребителите на мрежата да изкажат мнението си. Ето какво коментират хората:

"Баровец!"

"Тоя таратор е от щастливи краставици"

"Таратор с кисело мляко от як е това, ама не е ясно колко литра е"

"Истина ли е...? Или грешка в сметката?"

От коментарите става ясно, че авторът на кадъра дори не е поръчвал таратор.

"Веднъж се живее все пак", гласи друг коментар.

"Това да не е таратор от новогодишно меню във Велинград?"