България обяви ден на национален траур днес заради трагедията в Кочани, като израз на солидарност с Република Северна Македония. Правителството на страната ни изказa съболезнования на близките на загиналите. В памет на загиналите в Кочани националните флагове на държавните институции у нас ще бъдат свалени наполовина през днешния ден.
Припомняме, че при избухналия на 16 март пожар в дискотека "Пулс" загинаха 59 души, а над 155 души пострадаха.
Да даде показания в съда беше доведен и бившият министър на икономиката Крешник Бектеши.
Зареждане ...


07:07 / 18.03.2025
1069






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.