Сривове в мобилните мрежи, прекъсвания на тока и цели държави, потънали в тъмнина. Какво бихте направили, ако за 24 часа останете без ток и без никаква връзка със света?
"Ще откача", Ще оживея, няма проблем", Ще се разведа" - гласят част от отговорите на запитаните.
Други са склонни да отидат в планината за разходка.
"Каквото съм правил преди. 1990 г. имаше режим на тока - два има, два няма", спомня си жител на столицата, пише Bulgaria ON AIR.
Зареждане ...


09:36 / 30.04.2025
994






Анонимен
на 30.04.2025 г.
бих правил секс
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.