Младеж от Бургас преби и ограби таксиметров шофьор в София.
Криминалното деяние е извършено вчера около 3 часа сутринта в столичния квартал "Гео Милев“. Сигналът за него е подаден в Първо полицейско управление, съобщиха от МВР.
След оперативно-следствени дейности е задържан нападателят – 19-годишен криминално проявен бургазлия.
Той е привлечен като обвиняем и е с мярка "задържане под стража" за срок до 72 часа.
Зареждане ...


15:15 / 04.11.2021
393






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.