Бизнесът и синдикатите свикват национален протест утре от 12 часа в София. Това бе оповестено през миналата седмица. Причината е безпрецедентните цени на тока за промишлеността, които според работодатели са се увеличили четирикратно.
Това води до риск от загуба на много работни места, както и ръст на стоките и услугите у нас.
Очаква се представителите на работодателите да излязат на жълтите павета, макар че някои могат да изчакат с протестите, докато се разбере какви нови мерки ще предприеме правителството, предаде Нова тв.
Зареждане ...


09:34 / 18.10.2021
480






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.