Центърът за спешна медицинска помощ получи дарение - нова напълно оборудвана линейка - проблемът е, че лекарите на достигат.
Новата линейка ще бъде включена в графика още от утре. Заяви шефът на "Спешна помощ" д-р Георги Гелев.
"Не достигат 100 лекари, които да работят в екипите на "Спешна помощ", казва д-р Георги Гелев.
Проблемите с намирането на лекари не опират само до заплащането, а са много повече, според него.
На церемонията присъстваха министърът на здравеопазването доц. д-р Силви Кирилов, както и 11-те спешни екипа, участвали в спасяването и транспортирането в България на пострадали от пожара в Кочани в Македония.
Зареждане ...


12:36 / 14.04.2025
1184






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.