Въвеждат обучение на ротационен принцип за учениците в София-област. Мярката е временна, като влиза в сила от днес и ще важи до 24 октомври, съобщиха от Областната администрация.
В този период 1, 2, 3, 4, 7, 8 и 12 клас се обучават присъствено, а класовете 5, 6, 9, 10 и 11-ти преминават в обучение от разстояние в електронна среда;
За периода от 18.10.2021 г. до 24.10.2021 г., 1, 2, 3, 4, 5, 7 и 10 клас се обучават присъствено, а 6, 8, 9, 11 и 12 клас преминават в обучение от разстояние в електронна среда. Детските градини и ясли остават отворени, като те ще работят при строго спазване на противоепидемичните мерки.
Зареждане ...


12:50 / 13.10.2021
577






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.