Челна катастрофа с два автомобила е станала край софийското село Негован.

За инцидента информира потребител от Фейсбук групата "Катастрофи в София".

Ето какво написа той: "Има челна катастрофа на пътя за Негован след разклона от "Чепинско шосе".

Ето част от коментарите на потребителите на социалната мрежа:

- Дано няма пострадали 

- Един човек май е умрял лежеше на земята

- Ужас...