1200 чужденци са загинали по пътищата ни през последните 5 години, а около 40 хил. са ранени. Това каза в интервю за БНТ Емил Марков от Института за пътна безопасност.
По време на разглеждане на казус, свързан с ПТП експертите са установили, че рискът да загинеш в България е четири пъти по-висок, отколкото в тяхната собствена държава, допълни още той.
Зареждане ...


15:11 / 23.11.2021
453






Анонимен
на 23.11.2021 г.
Абсолютни глупости!Всеки ден по света загиват хора в ПТП,но е по-лесно да плюеш,отколкото да правиш нещо нещата да се променят
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.