Цвета Караянчева отново влиза в парламента. Бившият председател на Народното събрание ще сътрудничи на парламентарната група на "ГЕРБ-СДС", показва справка в Публичния регистър на нещатни сътрудници в парламента. Тя ще съветва групата на коалицията с ресор "Парламентарна дейност“.
Припомняме, че Цвета Караянчева бе сътрудник на групата на ГЕРБ и в предишното Народно събрание.
Бившият пиар на Министерски съвет при управлението на ГЕРБ-Севделина Арнаудова, пък ще съветва парламентарната група по въпроси, свързани с връзките с обществеността, отбелязват от "Факти.бг".
Зареждане ...


10:51 / 17.12.2021
403







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.