Певицата Цветелина Грахич, която е откритие на Слави Трифонов, разтърси мрежата с емоционално признание за трагедията на АМ "Струма", където се запали автобус с македонски граждани и 45 души изгоряха като факли, съобщава Блиц.
Изпълнителката, родом от Босна и Херцеговина, не остана безучастна към най-ужасната трагедия на Балканите и изрази подкрепа към близките с емоционално изпълнение.
"Всички скърбим. Болката е голяма. Мир на душите им! Нека това изпълнение бъде в памет на всички жертви в България и Македония", написа Грахич във Фейсбук. Видеото е от времето, когато Грахич беше част от екипа на Слави и "Ку-ку бенд". Избрала е песента "Темна ли е мъгла паднала", която изпълнява в дует с Борис Солтарийски.
"България подкрепя Македония в този тежък момент. Да им покажем, че сме хора", допълва още тя.
Зареждане ...


13:11 / 24.11.2021
535






Анонимен
на 25.11.2021 г.
В такава трагедия никой няма нужда да разбира другия защото не ни е на главата лично но поне да покажем смирение и съпричастност и помогнем както можем бог да ги прости горките.
Чичото
на 24.11.2021 г.
Да ние сме хора ,но те няма да го разберат,за съжаление.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.