Парламентът във взаимодействие с МВР трябва да реши дали да започне използването на тол камерите за засичане на средна скорост, каза министърът на вътрешните работи Даниел Митов пред журналисти днес.
Митов допълни, че МВР вече са готови за въвеждането на мярката.
Митов обясни, че според него е предимство тол камерите да засичат средна скорост, тъй като може да помогне по линия на пътния травматизъм.
"Трябва с народните представители да се изясни как точно ще работи въпросната система и да се вземе добрата практика от чужбина", каза той.
Зареждане ...


21:21 / 01.04.2025
968




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.