Председателят на "ДПС - Ново начало" Делян Пеевски поздрави ромите за техния празник Банго Васил, известен още като ромската Нова година.
Ето какво се казва в съобщението, изпратено до медиите:
Поздравявам всички роми с най-големия ромски празник Банго Васил или наричан още Василица. Бъдете здрави, бъдете достойни български граждани и знайте, че не сте втора класа хора и аз ще продължавам да се боря за достоен живот за всички хора в България. Вярвайте в новото начало и бъдете уверени, че най-хубавото предстои!
Честит Банго Васил !
Зареждане ...


08:43 / 14.01.2025
1081


Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.