Загуба на време. Така лидерът на "ДПС-Ново начало" Делян Пеевски описа втория неуспешен вот на недоверие срещу правителството на Росен Желязков пред журналисти в парламента.
"Отново неуспехи и така ще бъде", каза още Пеевски.
Преди броени минути депутатите в пленарната зала отказаха да свалят доверието си от правителството. Кабинетът ще продължи да работи, а опозицията няма да може да внесе вот на недоверие на тема "корупция" в следващите шест месеца.
Зареждане ...


14:53 / 17.04.2025
516





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.