Момче на 5 години е починало при манипулация в зъболекарски кабинет преди дни в Пловдив. Образувано е следствено дело в прокуратурата за изясняване на обстоятелствата във връзка със смъртта на детето, потвърдиха информацията разследващи.
По неофициални данни причина за смъртта на детето е поставената му упойка. То е било отведено за лечение в частна стоматологична клиника. Момчето е от близкото село Белащица, съобщи "24 часа".
Зареждане ...


19:46 / 06.04.2025
837






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.