По-рано днес ви съобщихме за тийнейджър, който е бил ударен от волтова дъга.
Стана ясно, че причината е селфи. 15-годишното дете е настанено в "Пирогов", след като е било ударено от волтовата дъга, докато си е правело селфи на жп линия. Това потвърдиха за Нова телевизия от СДВР. Инцидентът е станал около 14:30 ч. днес на жп гара "Искър".
От пресцентъра на Националната компания "Железопътна инфраструктура“ съобщиха за телевизията, че детето се е било покатерило на зърновоз.
Зареждане ...


16:30 / 03.12.2021
638






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.