Снощи около 22.40 часа в района на ул. "Места" в к-с "Лазур" в Бургас до бл. 32 "Сеат Леон", с бургаска регистрация, управляван от 19-годишен бургазлия е блъснал 2 паркирани автомобила.
Полицаите установили, че водачът шофира след употреба на наркотици - амфетамин и бензодеазепини. Той е задържан за срок до 24 часа. Работата по случая продължава от служители на Пето районно управление – Бургас.
Зареждане ...


09:48 / 04.10.2022
402







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.