Двама от пострадалите при влаковата катастрофа край София са откарани във ВМА. Това съобщиха от пресцентъра на лечебното заведение за "Фокус".
От там уточниха, че по-късно ще изнесат подробна информация. В момента се проверява състоянието им.
От спешна помощ обясниха пред медиите, че петима души са пострадали, а двама се издирват.
Очаквайте подробности!
Зареждане ...


18:17 / 15.01.2025
1022






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.