Двама работници са пострадали тежко след трудова злополука в завода "Теклас" във Враца, научи "Фокус" във Фейсбук.
Очевидви споделят, че пострадалите работници са от Сърбия.
Наложило се е и единият от тях да бъде транспортиран с медицински хеликоптер до столична болница, а другият с линейка.
Зареждане ...


19:31 / 17.03.2025
1001






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.