Двама работници загинаха при изкопни дейности в гр. Перник, съобщиха заАгенция "Фокус" от ОДМВР - Перник.
Четирима души са били затрупани при изкопни дейности за изграждане на канализационни тръби в кв. "Хумни дол" в Перник. Двама от тях са загинали, а двама са на преглед в Центъра за спешна медицинска помощ в гр. Перник, заявиха от полицията.
Сигналът за инцидента е подаден в 14:30 ч.
Зареждане ...


16:22 / 28.11.2022
388







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.